Oferta

Specjalizujemy się w fotografii designu, wnętrz i architektury.

Najbardziej interesują nas: przestrzeń i przedmioty. Realizujemy profesjonalne sesje dla inwestorów prywatnych, klientów korporacyjnych oraz niezależnych architektów i projektantów.

Nasza oferta obejmuje:

 • przedmioty
 • wnętrza
 • architekturę
 • plenery,
 • zdjęcia panoramiczne (zrobiliśmy między innymi pierwszą oficjalną panoramę Stadionu Narodowego w Warszawie).

Z największą przyjemnością pracujemy dla tych, którzy chcą wyróżnić się wizualnie – kreatywnym wnętrzem, ciekawą aranżacją i jakością zdjęć. Oferujemy kompleksowy zakres usług: od koncepcji, przez stylizację i realizację, po etap postprodukcji (przygotowanie do publikacji drukowanej lub w mediach elektronicznych).

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy doceniają dobrze zaprojektowane przedmioty i świadomie zaaranżowane przestrzenie, szczególnie:

 • studia architektoniczne*
 • firmy działające w sektorach: design, home & living
 • branżowe redakcje
 • korporacje zorientowane na sztukę i wzornictwo
 • developerów i administratorów przestrzeni biurowych i apartamentowych
 • a także właścicieli oryginalnie urządzonych restauracji, hoteli i obiektów konferencyjnych.

* informacja dla architektów biorących udział w prestiżowych konkursach branżowych: realizujemy także zlecenia z użyciem negatywowych aparatów średnio- i wielkoformatowych.

Misja

Wychowaliśmy się w czasach fotografii analogowej, dzięki czemu szanujemy precyzyjny kadr i dbałość o detal. Magiczne godziny spędzone w czerwonym świetle fotograficznej ciemni nauczyły nas cierpliwości i pokory. Zanim przystąpimy do zdjęć, mamy pewność, że wraz z klientem wiemy, jaki efekt chcemy osiągnąć.
Jesteśmy częścią Empty Room – firmy zajmującej się promocją designu i tzw. przemysłów kreatywnych. W razie potrzeby zapewniamy wsparcie w zakresie działań o charakterze PR. Dzięki tematycznej specjalizacji i znajomości branży wiemy, jakie materiały budzą zainteresowanie potencjalnych odbiorców. I tylko takie tworzymy.

Zespół

Marcin Żuberek

Pomysłodawca Photo Room. Współpracuje z telewizją TVN jako operator kamery. Z wykształcenia fotograf i antropolog kultury, ukończył poznańską Akademię Sztuk Pięknych oraz Uniwersytet Warszawski. Do fotografii podchodzi jak etnolog do badań kulturowych: robiąc zdjęcia stara się zebrać jak najwięcej danych, które później skrzętnie opracowuje za pomocą fotoszopa. Obok zamiłowania do cyfrowych technologii pozostaje wiernym użytkownikiem aparatów analogowych.

Prywatnie uwielbia wycieczki wszelkiej maści: zarówno w głąb siebie, jak i te po peryferiach mapy. Jest laureatem nagrody International Photography Awards (2010, kategoria „Krajobraz”). Prowadzi blog: www.ciszapiszczy.pl

Magda Garncarek

Prowadzi Empty Room – firmę specjalizującą się w promocji designu, branży home & living i przemysłów kreatywnych. W branży media/PR pracuje od ponad 10 lat; jej doświadczenie zawodowe obejmuje opracowanie strategii komunikacji, realizację kampanii informacyjnych i promocyjnych oraz zarządzanie projektami. Wcześniej pracowała zarówno po stronie agencji, jak i klienta, w tym także w środowisku międzynarodowym. Jest absolwentką socjologii (Uniwersytet Łódzki) i komunikacji multimedialnej (Akademia Sztuk Pięknych w Poznaniu).

Doradza klientom Photo Room w zakresie wizerunku i promocji.

Seweryn Chlebiński

Studiował w poznańskiej ASP, ukończył warszawskie Studio Sztuki. W branży fotograficznej działa od 8 lat, początkowo jako asystent fotografa, od 4 lat jako samodzielny fotograf. Ma na koncie realizacje dla agencji reklamowych (m.in. Saatchi & Saatchi, Ernst & Young) i fotograficznych oraz sesje dla największych polskich magazynów modowych, lifestyle’owych i wnętrzarskich (m.in.: Elle, Viva, Pani, Gala, Men’s Health, Czas na Wnętrze).

Jego domeną jest światło: świetnie wyczuwa naturalne, umiejętnie wykorzystuje sztuczne. Specjalizuje się w fotografii wnętrz, przedmiotów i ludzi.  Jego prace można obejrzeć na facebooku.

Zdjęcia zawarte na tej stronie są chronione prawem autorskim i majątkowym. Jakiekolwiek wykorzystywanie (kopiowanie, reprodukowanie, publikowanie, modyfikowanie, drukowanie itp.) zdjęć lub ich fragmentów bez wiedzy i pisemnej zgody autorów jest zabronione.